Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Tom 2 cyklu Zlecenie 999

Przedpremierowa Recenzja Patronacka

,, (..) Czy to wszystko się kiedyś skończy? Czy w końcu będę szczęśliwa jak kiedyś? Dużo pracowałam ,ale byłam Panią swego życia, nikt za mnie nie decydował , a teraz jestem na łasce tych bandziorów i muszę wypełniać ich chore polecenia.''

,, Zlecenie 999 #rozliczenie umienia'' to książka , przy której nie będziecie się nudzić. Zaprowadzi czytelnika do najgłębszych zakamarków świata mafii, okrutnych porachunków i namiętnych chwil uniesienia.

W pierwszym tomie poznaliśmy Klarę i Eduardo, ich znajomość była bardzo specyficzna i z zaskakującym finałem. Drugi tom to kontynuacja ich losów, gdzie tempo akcji nie zwalnia ani na chwilę, a tych dwoje dostarcza nam sporej dawki emocji!

Eduardo, musi zmierzyć się z największymi w mafii. Korzenie jakie posiada nie pozwalają mu na odcięcie się od środowiska w którym został wychowany , ale obecnie zmieniły się jego priorytety i marzenia! Serce oddał kobiecie i jej bezpieczeństwo jest głównym zadaniem jakie sobie postawił! Czy podoła?

Klara, to zaradna kobieta, która w swym życiu pracy się nie bała. Niespodziewanie , bez ostrzeżenia została wplątana w życie które nie było jej wyborem. Każdy w swym życiu staje na rozwidleniu drogi życiowej , ma wybór którą drogą podąży przez resztę życia, jednak w przypadku Klary na jednej z jej dróg został postawiony znak STOP! Ona nie miała wyboru, decyzja co do jej drogi została podjęta przez MAFIĘ!

Czy związek Edwardo i Klary ma szansę przetrwać? A może to Klara będzie kręgosłupem w ich związku i stanie się Królową mafii? Zapraszam Was po odpowiedzi do książki!

Bardzo czekałam na kontynuację losów tej pary i się nie zawiodłam!! Lubię, gdy książka jest konkretna, bez zbędnych opisów a akcja się nie zatrzymuje i w tym tomie po raz kolejny autorka mi to dostarczyła! Justyna Nowak - Wysocka napisała świetną historię, którą czyta się na jednym wdechu! Pochłonęłam ją w jeden wieczór i mi mało ! Czekam na kolejne książki z które wyjdą z pod pióra Justyny Nowak-Wysockiej!

Na zakończenie , chciałabym podziękować autorce za możliwość patronowania drugiego tomu ,, Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia'' to wielki zaszczyt, tym bardzie , że seria ,, Zlecenie 999'' skradła me serducho! Dziękuję !

Informacje dodatkowe o Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia:

Kup książkę Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym

„Zlecenie 999” przedstawia losy młodej studentki logistyki, która stara się łączyć studia dzienne z pracą jako kelnerka. Ze względu...

Demony sukcesu
Justyna Nowak-Wysocka0
Okładka ksiązki - Demony sukcesu

Piotr jest początkującym aktorem, ma na swoim koncie kilka reklam i epizodów filmowych. Bierze udział w castingu do prestiżowej ekranizacji. Poznaje...

Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;