Profesor

Tom 2 cyklu Symfonia zmysłów

Ognisty romans z nauczycielem zakończył się dla Stelli fatalnie. Profesor, któremu zaufała i pozwoliła wprowadzić się do świata zmysłowych przyjemności, porzucił ją i bez słowa wyjaśnienia wyjechał. Stella być może nie ma już szans na odzyskanie miłości Cesare'a, ale zdecydowanie chce jednego - prawdy. Aby ją poznać wyrusza na poszukiwania ukochanego. Cesare wykłada teraz na elitarnej uczelni muzycznej w Nowym Jorku, w której uczą się jedynie wybitni muzycy. Gdy Stella trafia do grona jego studentów, ten stara się ją ignorować. Co tak naprawdę ukrywa pod maską wrogości i obojętności?  Stella podświadomie czuje, że gra z Elaclairem nie skończy się dla nikogo dobrze, nie umie jednak zrezygnować z uczuć do niego. Czy z tak trudnej i zagmatwanej relacji może narodzić się miłość? A może to tylko burza zmysłów, która przeminie równie gwałtownie jak się pojawiła?

Nienawiść, ból, cierpienie. Kłamstwa, intrygi i niedomówienia. Zazdrość, zaborczość i walka o miłość. Chemia, przyciąganie, pożądanie i namiętność. Erotyka na niezmiennie wysokim u Autorki poziomie. Jest hot, hot, hot! Zmysły i hormony szaleją. Zdecydowanie jest to książka TYLKO dla osób pełnoletnich i trzeba mieć to na uwadze sięgając po ten tytuł. Co do bohaterów, tu mam pewien problem. Chyba najbardziej raziło mi to jak Stella zwracała się do Cesare, mimo łączącej ich relacji. Tłumaczę to sobie pewną formą dominacji jaka funkcjonowała w ich układzie, jednak mimo to przeszkadzało mi to w trakcie czytania. Podobnie z resztą jak to w jaki sposób Profesor momentami traktował Stellę i jak ją karał. Jedna ze scen szczególnie zapadła mi w pamięci... Dziewczyna z kolei długo dawała wchodzić sobie na głowę. Bardzo się cieszyłam, gdy w końcu się postawiła.

Zakończenie z kolei totalnie mnie zaskoczyło. Co tam w ogóle się stało? Autorka zdecydowanie jest mistrzynią w tworzeniu zakończeń, które robią czytelnikowi papkę z mózgu. Tak jest i tym razem... Chętnie przeczytam trzeci tom i poznam zakończenie historii Stelli i Cesare'a. Muszę dowiedzieć się, co tam właściwie się stało.

Jeśli szukacie gorącej i momentami szokującej historii, to jest to książka dla Was. Ja polecam przeczytać i poznać własne odczucia po przeczytaniu tej serii. 🖤

Dziękuję Wydawnictwu Niegrzeczne Książki oraz Monice Magoska-Suchar za egzemplarz. ❤️

Informacje dodatkowe o Profesor :

Kup książkę Profesor

Prowincja grzechu
Monika Magoska-Suchar 0
Okładka ksiązki - Prowincja grzechu

Wysłannik Boga… Czy raczej sam diabeł? Senne podbeskidzkie miasteczko. Mała, niechętna obcym społeczność. Wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich....

Pasierbica gangstera
Monika Magoska-Suchar0
Okładka ksiązki - Pasierbica gangstera

Dwa zwaśnione mafijne rody, nienawiść zapisana w genach i namiętność, która łamie wszelkie reguły. Chiara wychowała się z dala od świata, wśród fanatycznie...