Aleksandra Rak


Aleksandra Rak to polska pisarka, będąca z wykształcenia kulturoznawcą. 

Aleksandra Rak - biografia, życie i twórczość

Aleksandra Rak mieszka w Wyrach. Jej debiut literacki to powieść Echo.

Aleksandra Rak jest również autorką cyklu Poprowadź mnie, w skład którego wchodzą książki Kiedy uciekam oraz Kiedy szukam. Autorka opowiadań, opublikowanych w licznych antologiach. Opublikowała również książkę Dziewczyna ze słonecznikiem oraz cykl Pensjonat na wzgórzu.

Aleksandra Rak stara się opisywać bohaterów w sytuacjach, które czytelnicy mogą znać z własnego życia, by dzięki temu łatwiej było się z nimi utożsamiać. 

Aleksandra Rak w życiu prywatnym jej mamą, żoną, przyjaciółką. Z usposobienia jest optymistką i romantyczką, co dobrze widać w jej książkach. 

Aleksandra Rak podkreśla, że uważa, że dobro wraca, zaś prawdziwe uczucia przetrwają wszystko. Wierzy też w słowa Walta DisneyaJeżeli o czymś marzysz, możesz to osiągnąć

Aleksandra Rak - twórczość

Aleksandra Rak - wiadomości

Cytaty Autora

Ty nie będziesz szczęśliwa z bujnym wrzosem albo dumnym tulipanem. Piękna róża nie obejmie cię kolcami, a goździk szybko uschnie. Musisz odnaleźć drugi słonecznik. Taki, który cię wesprze, gdy zabraknie słońca, abyście razem mogli wzrastać.


Więcej

- Wiesz, co robią słoneczniki, jeśli nie znajdują słońca? - Spojrzała w stronę córki, która pokręciła lekko głową. - Zwracają się ku sobie nawzajem - dokończyła myśl.


Więcej
Dodaj cytat tego autora
Reklamy