Natalia de Barbaro


Natalia de Barbaro jest psycholożką, felietonistką, autorką tomików poezji i publikacji psychologicznych.

Natalia de Barbaro - biografia, życie i twórczość

Natalia de Barbaro przyszła na świat w 1970 roku. Jest absolwentką psychologii, obecnie wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W obszarze jej zainteresowań są marketing polityczny – tu jest również praktykiem, współpracowała z politykami podczas prowadzenia kampanii prezydenckich – oraz psychologia społeczna. 

Natalia de Barbaro - poezja

Natalia de Barbaro jest autorką tomików wierszy Ciemnia oraz Tkanka. Wiersze z tych zbiorków zostały zebrane w tomiku Krwawnik, mniszek, ułudka. Wiersze Natalii de Barbaro przetłumaczono na sześć języków, autorka otrzymała Nagrodę „Zeszytów Literackich" im. Konstantego Jeleńskiego za debiut poetycki.

Natalia de Barbaro - polityka 

Natalia de Barbaro bada politykę pracując na uczelni, a swe wnioski publikuje w artykułach naukowych i książkach kierowanych nie tylko do innych badaczy. Jej książka Dojść do głosu. Radykalnie praktyczny przewodnik po kampanii wyborczej to lektura obowiązkowa dla wszystkich ludzi zaangażowanych w politykę i pragnących skutecznie zdobywać głosy wyborców.

Natalia de Barbaro i Czuła przewodniczka

Największą popularność Natalii de Barbaro przyniosła wydana na początku 2021 roku książka Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie. Badaczka świata polityki i życia społecznego opisuje w niej wnioski, jakie czerpała ze swojej pracy z kobietami.

Czytaj również: Natalia de Barbaro - cytaty

Natalia de Barbaro kieruje swą książkę do pań, które pragną wprowadzić zmiany we własnym życiu, czerpać więcej radości z codziennego życia i zwracać większą uwagę na własne potrzeby oraz realizować swe marzenia. Czuła przewodniczka to wielki bestseller 2021 roku – książka otrzymała nominację do Bestsellerów Empiku w kategorii rozwój osobisty. 

Natalia de Barbaro - twórczość

Natalia de Barbaro - wiadomości

Natalia de Barbaro - publicystyka

Cytaty Autora

Krwawnik, mniszek, ułudka: aż dziw, że nie potrafią ocalić nas.


Więcej

Zostało ze mnie tylko patrzenie i nie będzie mi żal.


Więcej
Wszystkie cytaty tego autora Dodaj cytat tego autora
Reklamy