Dlaczego warto?
REJESTRACJA
LOGOWANIE
KSIĄŻKI
Nowości
Zapowiedzi
Patronujemy
Autorzy
Cykle
Streszczenia
Wydawnictwa
FILMY
Nowości
Zapowiedzi
SERIALE
Wszystkie
Popularne
Seriale obyczajowe
Seriale tureckie
Telenowele
Seriale komediowe
Seriale kryminalne
Reality show
Programy rozrywkowe
NEWSY
Wszystkie
O tym się mówi
Filmy i seriale
Konkursy i nagrody literackie
Fragmenty książek
Promocje i wyprzedaże
Telewizja
Wydarzenia
RECENZJE
Wszystkie
Biografie, wspomnienia
Dla dzieci
Dla młodzieży
Dydaktyka
Fantasy, science fiction
Historyczne
Horror
Komiksy
Kryminał, sensacja, thriller
Kuchnia
Literatura faktu, reportaż
Literatura piękna
Medycyna i zdrowie
Obyczajowe
Pedagogika
Podróżnicze
Poezja
Popularnonaukowe
Poradniki
Przygodowe
Psychologia
Romans
Sport
Wiedza ezoteryczna
Young Adult
Zarządzanie i marketing
PUBLICYSTYKA
Wszystkie
Popularne
Wywiady
Recenzje filmów i seriali
Sylwetki twórców
Analiza
Esej
Felieton
Komentarz
Kurs pisania
Jak pisać wiersze?
Recenzje gier planszowych
Relacja
CYTATY
Wszystkie
O Życiu
O miłości
O kobietach
Złe
O ludziach
RANKING
SPOŁECZNOŚĆ
Wiersze
Opowiadania
Forum
Konkursy
Granice TV
Wymieniaj punkty na książki
Zdjęcia użytkowników
Wyzwania czytelnicze
Ranking użytkowników
BIBLIOTECZKA
granice.pl
Cytaty
And there was the same sense I'd had for all that time - of being a duck out of water, unable to join in what they were talking about because I was at a different stage of life, even though I was the same age. It was as though there had been a seismic timeshift and my life was happening years behind theirs, in the wrong way.
Autor:
Helen Fielding
0
- Nie jesteś głupia.
Autor:
Kiera Cass
0
Inskrypcje pokazują dowodnie, że człowiekowi przydarza się mnóstwo spraw możliwych, kilka niewątpliwych i jedna oczywista.
Autor:
Krzysztof Lisowski
0
Otworzyłam drzwi, zamknęłam drzwi i życie przeminęło...
Autor:
Maria Nurowska
0
- Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najgłupszy w świecie? (...)
Autor:
Rebecca Winters
0
-Foodland jest zaraz w mieście. Nie przegapisz go. Chociaż, w sumie, może tobie by się to udało. Gdzieś obok jest sklep ze sprzętem, tak mi się zdaje. Powinni mieć coś do ziemi.
Autor:
Jennifer L. Armentrout
0
Pojmowanie świadomości odnosi się do głębszych obszarów umysłu i rozwoju człowieka, wyobrażeniu o sobie i otaczającym go świecie, a to rzekomo przybliża człowieka do poznania ludzkiej świadomości, a każdy ma swój cel, który go inspiruje oraz wszystkich ludzi do zrozumienia siebie samego i relacje z otaczającym nas światem.
Autor:
Tadeusz Zajęcki
0
To Ty decydujesz, kiedy noc ma się skończyć. Reszta to kwestia wysokości słońca nad horyzontem. Ma to niewiele wspólnego z nami.
Autor:
Rachel Cohn
0
Właśnie tworzę kolekcję rękawiczek na prawą dłoń. Posiadanie kompletu jest takie burżuazyjne.
Autor:
Libba Bray
0
Jest bardzo przenikliwa, ale brak jej delikatności. (...) Osobliwe, dość okrutne połączenie.
Autor:
Stephen King
0
Nigdy nie wiesz,ile czasu ci zostało,powiedziała Melanie wiele dni temu,kiedy panowałam jeszcze nad swoim życiem.
Autor:
Stephenie Meyer
0
To, czego chcą lub nie chcą ludzie, nie ma większego znaczenia w schemacie rzeczy...
Autor:
Terry Pratchett
0
I z każdego odtwarzacza napierdalało co innego, z każdego głośnika inna lasia skrzeczała pod syntezator, że kocha, lubi, szanuje, nie chce, nie zna, otruje, i że dawaj, kochany, pojedziemy na plażę do Hurghady leżeć. Te melodie uderzały o siebie wzajemnie jak rydwany w Ben Hurze, krzesząc skry i wypierdalając się wzajemnie na glebę. I pomiędzy tym wszystkim, pomiędzy tą nadupcanką tąpały umęczone, pomarszczone babuszki objuczone wszelkim możliwym towarem: siatami, torbami, reklamówkami z logami Dolce & Gabbana, Bruno Banani i
Autor:
Ziemowit Szczerek
0
W miłości żadne bezwarunkowe postanowienia się nie sprawdzają.
Autor:
Kate Kerrigan
0
Śledztwo jest jak puzzle, naprawdę trudne puzzle, nocny pejzaż falującego oceanu z dziesięciu tysięcy kawałków. W pewnej chwili wszystkie te kawałki już leżą na stole, tylko za cholerę ich nie można połączyć. I wtedy potrzebny jest ktoś, kto spojrzy i powie: Hej, ale to przecież nie jest księżyc, tylko jego odbicie w falach.
Autor:
Zygmunt Miłoszewski
0
←
pierwsza
poprzednia
11155
11156
11157
11158
11195
11205
11215
11295
11315
11335
następna
ostatnia
→
Dodaj nowy cytat
Najpopularniejsze tagi
życie(193)
ludzie(144)
miłość(135)
smierc(130)
bóg(112)
praca(103)
kobieta(76)
dzieci(69)
kobiety(66)
prawda(63)
Reklamy