Wygraj książkę „Adela. Krok w przyszłość"

Start: 2020-06-02 Koniec: 2020-06-09
Wygraj książkę „Adela. Krok w przyszłość

Powieść Anety Krasińskiej Adela. Krok w przyszłość to kontynuacja książki Adela. Krok w przeszłość, opisująca dalsze losy bohaterki. Ale ma już ponad czterdzieści lat, założyła rodzinę i wydaje się, że ma wszystko, czego potrzebuje do szczęścia. Wciąż jednak nie potrafi zapomnieć o przeszłości, na dodatek ma dylemat: być mamą na cały etat czy wrócić do pracy. Zatrudniona opiekunka zwraca uwagę na to, że jej synek zachowuje się nietypowo. Adela boi się jednak tego, czego mogłaby się dowiedzieć podczas wizyty u lekarza. Dopiero ponowne rozmowy z ludźmi, z którymi zetknęła się na wcześniejszych etapach życia działają na nią uwalniająco. 

Do lektury nowej książki Anety Krasińskiej zaprasza Wydawnictwo Szara Godzina. Warto też wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest powieści Adela. Krok w przyszłość. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać książkę Adela. Krok w przyszłość do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 9 czerwca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Adela. Krok w przyszłość kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Olena Langiewicz, Koszalin

Magdalena Beksiak, Nisko

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Łowca
Agnieszka Pruska;
Łowca
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Pokaż wszystkie recenzje