Wygraj książkę „Bądź przy mnie"

Start: 2020-11-30 Koniec: 2020-12-07
Wygraj książkę „Bądź przy mnie

Bądź przy mnie to już czwarty tom bestsellerowej serii The Last Regret, którą pokochały tysiące czytelniczek. Pełna emocji i muzyki opowieść poruszy Twoje zmysły i serce.

Charlie wiedzie życie, o jakim zawsze marzył. Muzyka, sława, ciągłe trasy i tysiące fanów. Gdy jednak zaczynają się problemy z wytwórnią, przyszłość The Last Regret zawisa na włosku. To jednak tylko początek przeszkód, które staną im na drodze.

Fay dla związku z perkusistą The Last Regret poświęciła wiele. Oprócz swojej kariery zawodowej, której broni za wszelką cenę. Nigdy jednak nie wątpiła w to, że Charlie jest jej bratnią duszą. I zawsze przy nim będzie, bez względu na wszystko.

Bądź przy mnie to niezapomniane zakończenie emocjonującej serii The Last Regret. I ostatnie spotkanie z zespołem, który podbił serca tysięcy fanów. Do lektury nowej książki Anny Bellon zaprasza Wydawnictwo Szósty Zmysł. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest powieści Bądź przy mnie.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Bądź przy mnie do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Bądź przy mnie kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Aneta Figiel, Warszawa

Alan Jachimowski, Szczekociny

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Bądź przy mnie
Anna Bellon