Wygraj książkę „Bez litości i przebaczenia"

Start: 2019-11-08 Koniec: 2019-11-15
Wygraj książkę „Bez litości i przebaczenia

Seria brutalnych zabójstw kobiet zdaje się nie mieć końca. Prowadzone przez detektywa Cane'a śledztwo utknęło w martwym punkcie, a ofiar wciąż przybywa. Nieoczekiwanie sprawa nabiera tempa, gdy kilkuletni chłopiec, Jon Belly, znika bez śladu, a do byłego agenta DEA, Jona Miltona, dociera niezwykła przesyłka.

Co wspólnego z morderstwami ma jeden z nowojorskich policjantów, Jeremy Robertson? Czy uda się uratować chłopca? Jak bardzo musi nienawidzić kobiet człowiek, który torturuje je w tak okrutny sposób?

Wkrótce okaże się, że w tej rozgrywce nie ma wygranych, a detektyw Cane musi jak najszybciej oddzielić wrogów od przyjaciół. Czas zdecydowanie nie gra z nim w jednej drużynie…

Zapraszamy do lektury powieści Mariusza Leszczyńskiego Bez litości i przebaczenia. Dziś w naszym serwisie znajdziecie jej premierowe fragmenty, koniecznie weźcie też udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Bez litości i przebaczenia do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie

Książkę Bez litości i przebaczenia kupicie w Empiku!

Laureatami konkursu zostali:

Patrycja Lisowska, Wrocław

Julia Kasprzak, Łódź

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Bez litości i przebaczenia
Mariusz Leszczyński
Wydawnictwo