Wygraj książkę „Blask twoich oczu"

Start: 2020-06-09 Koniec: 2020-06-16
Wygraj książkę „Blask twoich oczu

Blask twoich oczu Darii Pruszyńskiej-Obiedzińskiej to powieść obyczajowa, która trzyma w napięciu do ostatnich stron. 

Główną bohaterką książki jest Wioletta – typowa „szara myszka", młoda kobieta, którą skrzywdzono podczas studniówki. Ta trauma towarzyszy jej w kolejnych latach życia. Spotkanie z przyjacielem z czasu liceum – Adamem – staje się początkiem romansu. Mężczyzna pomaga Wiolettcie przepracować traumę, jednak w pewnym momencie koszmar powraca. W dodatku Adam wydaje się nie mówić Wiolettcie wszystkiego. Co kryje przeszłość Wioletty? Jak poradzić sobie z nią i „pójść dalej"? Kto naprawdę jest gotów wesprzeć dziewczynę? 

Do lektury powieści zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie książce Blask twoich oczu

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Blask twoich oczu do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Blask twoich oczu kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatkami konkursu zostały: 

Aneta Saługa, Alwernia

Alicja Tyszak, Olsztyn. 

Serdecznie gratulujemy, nagrody wyślemy pocztą. 

Książka
Blask twoich oczu
Daria Pruszyńska - Obiedzińska;
Wydawnictwo