Wygraj książkę "Diablęta i anioły"

Start: 2019-02-15 Koniec: 2019-03-03
Wygraj książkę

Tym razem do wygrania najnowsza książka Małgorzaty Kursy Diablęta i anioły. Najnowsza książka, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Lucky to świetna propozycja dla czytelników ceniących dobre powieści obyczajowe.

Diablęta i anioły to opowieść o życiu rodziny. Jednak, jak to w życiu bywa, dzieci dorastają, a wraz z nimi ich problemy. Nela przechodzi metamorfozę po wypadku i zamienia się w outsiderkę, która do swojego świat dopuszcza tylko jedną osobę – swojego brata. Daniel stara się żyć zgodnie z zasadą carpe diem, za hajs ojca balując. Zosia, kiedyś mała dziewczyna, a dziś prawie już dorosła kobieta, to rozpuszczona i złośliwa panna. A Grzesiek śni o swojej karierze na estradzie, choć wszelkie jego decyzje finansowe nadal uzależnione są od rodziców.

Diablęta czy anioły? Czy ucząc się dorosłego życia, dzieciaki odnajdą właściwe drogi?

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Diablęta i anioły do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali: 

Marzena Potwora, Ocieka

Beata Lutkiewicz-Krawczyk, Wrocław

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Śmierć na śniegu
Konrad Staszewski
Śmierć na śniegu
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje