Wygraj książkę „Dragona z Tarapatii"

Start: 2019-11-25 Koniec: 2019-12-02
Wygraj książkę „Dragona z Tarapatii

Ala znów pakuje się w kłopoty.

Jej młodsi bracia zaczęli chodzić do szkoły i zmienili się w prawdziwych spryciarzy. Zamawiają u niej opowieści o bohaterce posiadającej supermoce. Tym razem Ala niezupełnie radzi sobie z wymyślaniem historii. Bo gdy bohaterka ma telepaton, czyli urządzenie do czytania ludzkich myśli, wcale nie jest jej łatwo znaleźć w sobie supermoce, które pozwolą rozwiązać zwykłe problemy, jakich pełno wokół nas.

Do lektury książki Dragona z Tarapatii – kontynuacji przygód bohaterki powieści Ala Baba i dwóch rozbójników zaprasza Wydawnictwo Bis. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie pozycji. 

Joanna Wachowiak po raz kolejny swoją wrażliwością i pomysłowością obdarowuje dzieci, a rodziców wspiera wychowawczo.

- recenzja książki „Ala Baba i dwóch rozbójników"

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Dragonę z Tarapatii do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 2. grudnia 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Dragona z Tarapatii kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Marta Pawlik, Kołobrzeg

Monika Jazownik, Słupsk

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Dragona z Tarapatii
Joanna Wachowiak
Wydawnictwo