Wygraj książkę „Dziesięć słów. Aktualność nauczania Jana Pawła II"

Start: 2021-12-07 Koniec: 2021-12-14
Wygraj książkę „Dziesięć słów. Aktualność nauczania Jana Pawła II

Dziesięć słów. Aktualność nauczania Jana Pawła II to publikacja poświęcona kolejnym przykazaniom Dekalogu, w kontekście słów Jana Pawła II, skierowanych do nas podczas pielgrzymki do Polski w 1991 r. 30 lat od owej pamiętnej wizyty, prezentujemy monografię dotyczącą papieskiego nauczania, przygotowaną pod redakcją ks. dra Radosława Mazura. Refleksje poprzedzone zostały analizami szerszego znaczenia Dekalogu w życiu społecznym i religijnym, a także w katechezie Kościoła katolickiego. Jeden z rozdziałów ukazuje sytuację społeczno-polityczną w Polsce oraz wydarzenia poprzedzające przemiany roku 1989, stanowiące tło i kontekst nauczania Jana Pawła II w 1991 roku.

Do wydania dołączona jest płyta CD z fragmentami pamiętnych homilii papieskich z roku 1991 – całe teksty wystąpień św. Jana Pawła II zamieszczone zostały w publikacji. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Jedność. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Pomocą posłużą Wam cytaty z książek Jana Pawła II, które znajdziecie w naszym serwisie. Warto również dodać Dziesięć słów do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Dziesięć słów kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Lachowska, Marki

Maciej Kubiaczyk, Różanki

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy