Wygraj książkę „Dziesięć słów. Aktualność nauczania Jana Pawła II"

Start: 2021-12-07 Koniec: 2021-12-14
Wygraj książkę „Dziesięć słów. Aktualność nauczania Jana Pawła II

Dziesięć słów. Aktualność nauczania Jana Pawła II to publikacja poświęcona kolejnym przykazaniom Dekalogu, w kontekście słów Jana Pawła II, skierowanych do nas podczas pielgrzymki do Polski w 1991 r. 30 lat od owej pamiętnej wizyty, prezentujemy monografię dotyczącą papieskiego nauczania, przygotowaną pod redakcją ks. dra Radosława Mazura. Refleksje poprzedzone zostały analizami szerszego znaczenia Dekalogu w życiu społecznym i religijnym, a także w katechezie Kościoła katolickiego. Jeden z rozdziałów ukazuje sytuację społeczno-polityczną w Polsce oraz wydarzenia poprzedzające przemiany roku 1989, stanowiące tło i kontekst nauczania Jana Pawła II w 1991 roku.

Do wydania dołączona jest płyta CD z fragmentami pamiętnych homilii papieskich z roku 1991 – całe teksty wystąpień św. Jana Pawła II zamieszczone zostały w publikacji. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Jedność. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Pomocą posłużą Wam cytaty z książek Jana Pawła II, które znajdziecie w naszym serwisie. Warto również dodać Dziesięć słów do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 14 grudnia 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Dziesięć słów kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Lachowska, Marki

Maciej Kubiaczyk, Różanki

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy