Wygraj książkę „God mode"

Start: 2020-04-08 Koniec: 2020-04-15
Wygraj książkę „God mode

Nie bój się śmierci. Obawiaj się nieśmiertelności.

Młoda kobieta budzi się o świcie w pokoju hotelowym. Nie potrafi sobie przypomnieć, jak się tu znalazła i co wydarzyło się poprzedniego wieczora. Wkrótce uświadamia sobie również, że nie pamięta swojego imienia i nie wie, kim jest. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że najprawdopodobniej została wmieszana w poważną aferę i morderstwo. Teraz nie tylko ona szuka samej siebie, szukają jej także inni. I nie wiadomo, jakie mają zamiary. Komu może zaufać, skoro wszyscy ludzie wokół są dla niej obcy?

Nasz thriller to właściwie modelowy antythriller, w pewnym momencie zdradza przed czytelnikiem, że trzymanie się ustalonych gatunkowo reguł gry zostanie porzucone na rzecz… no właśnie… czego? Myślę, że każdy czytelnik będzie mógł indywidualnie intepretować tę powieść.

- wywiad z Martyną Sowińską i Mają Zadumińską, autorkami powieści „God Mode".

God Mode to opowieść o manipulacji i żądzy władzy nad życiem, niekoniecznie – lub nie tylko – własnym. To również pretekst do zadania kilku prostych, choć odwiecznych, pytań wprzęgniętych w strukturę wielowątkowej intrygi, osadzonej w przerażająco aktualnym kontekście badań nad starzeniem się i nieśmiertelnością. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Novae Res. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać God mode do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Powieść God Mode kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Wiktoria Duczek, Świętochłowice

Paulina Bergandy, Łódź

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
God Mode
Martyna Sowińska, Maja Zadumińska
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje