Wygraj książkę „Jeden błąd"

Start: 2018-11-27 Koniec: 2018-12-04
Wygraj książkę „Jeden błąd

Dla fanów powieści obyczajowych mamy powieść Jeden błąd Anny Szafrańskiej. To prawdziwy hit tej literackiej jesieni!

Jeden błąd opowiada historię Dominiki i Oliwiera — wieloletniej pary, która teraz zamierza wziąć ślub. Młodzi ludzie zaczynają stawiać pierwsze kroki w poważnym, dorosłym życiu, Dominika rozpoczyna pracę w liceum, a Oliwer — jako wspólnik w kancelarii ojca swojej narzeczonej. Coraz szybciej zbliża się też data ślubu, a wraz z tym terminem w głowie Dominiki pojawiają się kolejne wątpliwości. Tym bardziej, że zaczyna zauważać wady narzeczonego — jego impulsywność i apodyktyczność... Tymczasem w życiu nauczycielki pojawia się zbuntowany uczeń, który wkrótce będzie znaczył dla niej nieco więcej niż reszta podopiecznych. Dominika angażuje się w zakazaną relację. Pytanie tylko, czy nie będzie to jej największy życiowy błąd...

Ta książka bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę". Można na nią głosować na ksiazkanagwiazdke.pl. Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą nam uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozdysponowane zostaną zestawy liczące nawet 15 nowości wydawniczych.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Jeden błąd do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Natalia Bogaczyk, Boguszyn

Michał Krawczyk, Łochów

Ewa Kochanowska, Kraków

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Jeden błąd
Anna Szafrańska
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Śmierć na śniegu
Konrad Staszewski
Śmierć na śniegu
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje