Wygraj książkę „Jeszcze jedna wędrówka"

Start: 2020-01-14 Koniec: 2020-01-21
Wygraj książkę „Jeszcze jedna wędrówka

Życie Eve Duncan zmieniło się całkowicie, od kiedy urodziła swoją cudowną córeczkę, i po raz drugi – kiedy ją straciła. Od lat niestrudzenie szuka prawdy o zaginięciu Bonnie, wspierana przez ukochanego Joego Quinna. Wierzy, że w tej drodze towarzyszy jej też sama Bonnie... Jednak im bardziej zbliża się do odpowiedzi, tym mroczniejsze sekrety z przeszłości wychodzą na jaw. Czy ojciec Bonnie jest kluczem do rozwiązania tej zagadki? Czy Eve sama stanie oko w oko z mordercą? Kto zabił Bonnie?

Jeszcze jedna wędrówka to trzymająca w napięciu i wzruszająca powieść o wielkiej miłości, która ma różne oblicza. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Jeszcze jedną wędrówkę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 21 stycznia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Jeszcze jedna wędrówka kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Patrycja Oleksiuk, Wąsosz

Monika Smeja, Bydgoszcz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

 

Książka
Wydawnictwo