Wygraj książkę „Las z wełny i stali"

Start: 2020-10-02 Koniec: 2020-10-09
Wygraj książkę „Las z wełny i stali

Tomura, nastolatek z małego miasta na dalekiej północy Japonii, pewnego dnia zostaje przypadkowym świadkiem strojenia szkolnego fortepianu. Dźwięk instrumentu przypomina mu górski las w rodzinnych stronach. Oczarowany tym brzmieniem chłopak postanawia zostać stroicielem. Obserwujemy jego pierwsze kroki w tym tajemniczym i wymagającym zawodzie, równocześnie podziwiając piękną i dramatyczną scenerię Hokkaido. Wraz z młodym stroicielem zagłębiamy się w świat muzyki i przyrody, które są ze sobą nierozerwalnie związane.

Proza Miyashity – niespieszna, refleksyjna, skupiona na bohaterach – zapewnia chwilę wytchnienia od gonitwy codzienności i stawia ważne pytania. Las z wełny i stali to nastrojowa opowieść o dorastaniu, szukaniu własnej drogi i pokonywaniu słabości, a przede wszystkim – o odnajdywaniu celu. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Kwiaty Orientu. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie: 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Las z wełny i stali do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 9 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Las z wełny i stali kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Sandra Odrobna, Katowice

Malwina Frydlewicz, Wrocław

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Las z wełny i stali
Natsu Miyashita
Wydawnictwo