Wygraj książkę „Lato Pauli"

Start: 2020-12-17 Koniec: 2021-01-03
Wygraj książkę „Lato Pauli

Koniec gimnazjum to dla szesnastoletniej Pauli początek nowego rozdziału w życiu. Żegnając się ze starą szkołą, musi niespodziewanie pożegnać stare przyjaźnie. Jednak samotność jej nie grozi – ma obok siebie rodzinę, sąsiada hodującego nietoperze i… uratowanego z bagna kundelka Błotka.

Wkrótce okaże się, że te wakacje będą dla dorastającej dziewczyny wyjątkowe. Paula po raz pierwszy dokona poważnych wyborów i po raz pierwszy się zakocha. Z kim będzie dzielić swoje smutki i radości? Kto okaże się jej bratnią duszą? Jedno jest pewne: w tak słoneczne lato wszystko się może zdarzyć! 

Do lektury powieści Lato Pauli, której autorką jest Anna M. Gorgolewska, zaprasza Wydawnictwo Novae Res. Koniecznie przeczytajcie także wywiad z Anną M. Gorgolewską, w którym z pisarką porozmawialiśmy o jej najnowszej książce, a także o cieniach i blaskach dorastania. Weźcie też udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Lato Pauli do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 stycznia 2021 – trzeba więc się pospieszyć.  

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Lato Pauli kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Julia Skowrońska, Janowo

Wiktoria Miedziak, Grudziądz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Lato Pauli
Anna M. Gorgolewska
Wydawnictwo