Wygraj książkę „Lourdes. Ziemia uzdrowień"

Start: 2020-11-13 Koniec: 2020-11-20
Wygraj książkę „Lourdes. Ziemia uzdrowień

Doktor Patrick Theillier przez dwanaście lat pracował w Biurze Medycznym przy Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes (francuskie Pireneje). W tym czasie u przybywających tam z całego świata pielgrzymów regularnie stwierdzał nagłe uzdrowienia z ciężkich chorób.

Oczywiście nie wszystkie uzdrowienia z Lourdes zostały ogłoszone cudami. Kościół jest bowiem w owej materii wyjątkowo ostrożny i uznał ich 67 po wyjątkowo starannej weryfikacji medycznej. Niemniej, wielu innym uzdrowieniom można przypisać „cudowną naturę”, również dlatego, że łączą się z wewnętrzną przemianą osób, które nieoczekiwanie odzyskały zdrowie.

Na podstawie licznych świadectw dotyczących nadzwyczajnych uleczeń duszy i ciała – tych najnowszych oraz zgromadzonych w archiwum Biura Medycznego – autor relacjonuje najpiękniejsze, najbardziej wstrząsające uzdrowienia, które dokonały się za przyczyną Matki Bożej na przestrzeni 160 lat od objawień, które miała Bernadeta Soubirous w 1858 r.

Do lektury książki Lourdes. Ziemia uzdrowień zaprasza Wydawnictwo Jedność. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie publikacji. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Lourdes. Ziemię uzdrowień do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Lourdes. Ziemia uzdrowień kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Aneta Hawryluk, Piszczac

Katarzyna Przybyś, Łódź

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Lourdes. Ziemia uzdrowień
Patrick Theillier
Wydawnictwo