Wygraj książkę „Ludzie potrafią latać"

Start: 2019-09-13 Koniec: 2019-09-20
Wygraj książkę „Ludzie potrafią latać

Małe przyjemności mają wielką moc.

Spontaniczne wyjście do kina, pyszny obiad w gronie przyjaciół, długa wieczorna kąpiel czy kilka stron ulubionej książki potrafią wygłuszyć złe emocje i skutecznie poprawić nastrój. Jeżeli lubicie opowieści, które nie przytłaczają formą, inspirują optymistycznym przesłaniem i wywołują szczery uśmiech, sięgnijcie po tom Ludzie potrafią latać, który ukazał się właśnie nakładem Wydawnictwa Novae Res.  

Znajdziecie tu dziesięć historii, czasem nieprawdopodobnych i szalonych, czasem na pozór zupełnie zwyczajnych, które udowadniają, że życie bywa całkiem znośne, a każdą porażkę da się przekuć w początek czegoś pozytywnego. Może w tym pomóc znaleziony na plaży plecak, nieoczekiwane spotkanie w wirtualnym świecie, zaskakujący finał sportowej rywalizacji czy… różowy aligator, który ukazuje się tylko wybranym!

Koniecznie sięgnijcie po książkę Ludzie potrafią latać. Weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać książkę Ludzie potrafią latać do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako pozycję, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Książkę Ludzie potrafią latać kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Kasia Strzelecka, Sopot

Ewelina Mitura, Lublin

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Ludzie potrafią latać
praca zbiorowa
Wydawnictwo