Wygraj książkę "Miko, smok i dziewczynka"

Start: 2019-05-17 Koniec: 2019-05-24
Wygraj książkę

Miko żyje spokojnie w środku wielkiego lasu razem z rodzicami, nieświadomy przepowiedni, że kiedyś bez użycia siły pokona największego wroga. Pewnego dnia, szukając pod łóżkiem drewnianej jaszczurki, znajduje nieznaną świetlistą substancję, która oznajmia, że wyszła z jego głowy i będzie tym, czym on zechce. W ten sposób Miko materializuje smoka Błyskina, z którym spędza teraz całe dnie, tym bardziej że rodzice są bardzo zajęci nowo narodzoną córeczką. Wkrótce jednak zabawy ze smokiem tracą urok – Miko tęskni za dawnym życiem, kiedy mama i tata zawsze mieli dla niego czas. Błyskin, jako prawdziwy przyjaciel, ofiarowuje chłopcu swoją pomoc. Jeśli Miko wypełni trzy magiczne zadania, mała Emi zniknie i nikt o niej nie będzie pamiętał, tak jakby jej nigdy nie było. Czy Miko podejmie wyzwanie?

Miko, smok i dziewczynka to baśniowo-fantastyczna, a przy tym osadzona w rodzinnym klimacie opowieść o początkowym odrzuceniu i budzącej się miłości do nowego rodzeństwa. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Bis, a w naszym serwisie możecie zajrzeć do wnętrza książki. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, poświęconym właśnie publikacji Magdaleny Kiermaszek. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy podać pytanie, jakie chcielibyście zadać autorce książki, Magdalenie Kiermaszek. Warto również dodać Miko, smoka i dziewczynkę do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 24 maja 2019 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcecie przeczytać Miko, smoka i dziewczynkę, książkę Magdaleny Kiermaszek kupicie już w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Patrycja Pielesz, Porąbka

Weronika Lenczewska, Warszawa

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Miko, smok i dziewczynka
Magdalena Kiermaszek
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Bezmiar
Grzegorz Kapla
Bezmiar
Asiunia
Joanna Papuzińska
Asiunia
Bachor
Katarzyna Ryrych;
Bachor
Sekret antykwariusza
Paweł Jaszczuk;
Sekret antykwariusza
Łapy i ogony
Magdalena Podbylska
Łapy i ogony
Pokuta
Anna Kańtoch
Pokuta
To nie koniec świata
Ewa Maja Maćkowiak;
To nie koniec świata
Śmierć przy myciu zębów
Mai Thi Nguyen Kim
Śmierć przy myciu zębów
Mała Jerzego
Katarzyna Ryrych
Mała Jerzego
Pokaż wszystkie recenzje