Wygraj książkę "Miłość"

Start: 2015-08-05 Koniec: 2015-08-11
Wygraj książkę

Do pewnej bydgoskiej galerii sztuki trafiają akty pięknej rudowłosej kobiety. Z pozoru zwykłe obrazy stają się przyczyną serii okrutnych zabójstw. W centrum dramatycznych wydarzeń znajduje się Jan Wirski – właściciel restauracji, miłośnik dobrej kuchni i kinoman. Wirski, który po latach wrócił do rodzinnego miasta, pragnie spokojnego życia, lecz jego mroczna przeszłość i rodzinne koneksje sprawiają, że musi się zająć rozwiązaniem ponurej zagadki wstrząsających Bydgoszczą zbrodni. 

 

Co wspólnego mają ze sobą córka senatora, alkoholik malujący szyldy, młody gangster i jego ukochana żona? Jak daleko każde z nich może się posunąć w imię miłości, uczucia, które nie tylko uwzniośla, ale też zabija? Miłość i zbrodnia to motory napędowe gęstej, mrocznej, przesyconej erotyzmem powieści, rozpoczynającej Serię z Łuczniczką Tadeusza Oszubskiego. Warto sięgnąć po Miłość. Warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wymyślić pytanie, jakie chcielibyście zadać autorowi książki, Tadeuszowi Oszubskiemu. Warto również dodać Miłość do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 sierpnia 2015 - trzeba więc się pospieszyć. 

 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali: Beata Sawka, Borki Karolina Mac-Dołek, Boguchwała Daniel Drozd, Będzin Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Miłość
Tadeusz Oszubski
Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy