Wygraj książkę „Niech prawda śpi"

Start: 2020-06-01 Koniec: 2020-06-08
Wygraj książkę „Niech prawda śpi

Niech prawda śpi Alicji Masłowskiej-Burnos to historia mężatki w sile wieku, która ma wszystko: piękny dom, męża, dzieci, dobrą posadę i... drugiego mężczyznę, Dawida, wyraźnie od niej młodszego. Myśli o nim błyskawicznie opanowują Dianę – tak, że szybko staje się od Dawida uzależniona. Czytelnicy poznają też historię szefa głównej bohaterki i sprawę pewnego zabójstwa. Jak potoczą się losy bohaterów? O tym trzeba przekonać się podczas lektury. 

Do przeczytania powieści Niech prawda śpi zaprasza Wydawnictwo Lucky. Warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść Niech prawda śpi do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 8 czerwca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Niech prawda śpi kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Anna Pyra, Garwolin

Anastazja Jachyra, Kraków

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Wydawnictwo