Wygraj książkę „Oko Horusa"

Start: 2020-11-17 Koniec: 2020-11-24
Wygraj książkę „Oko Horusa

Kiedy Hatszepsut, kobieta-faraon, zbliża się do kresu życia, pozostawia po sobie przesłanie, spisane na papirusie przez jej architekta i kochanka Senenmuta. To właśnie ono jest kluczem do znalezienia odpowiedzi na pytanie: czy to możliwe, by człowiek stał się nieśmiertelny?

Mijają wieki, a tajemnica Hatszepsut wciąż spędza sen z powiek zarówno naukowcom, jak i wielkim tego świata. Wkrótce do ich grona dołączy były najemnik Benedict Rutherford, obecnie właściciel biura detektywistycznego w Londynie. W jego ręce trafia zagadkowy wisior w kształcie oka, a przyjaciel zaprasza go do Egiptu na uroczyste otwarcie Świątyni Miliona Lat. Rutherford nie wie jeszcze, że właśnie został wplątany w wielką międzynarodową intrygę, która może doprowadzić do rozwiązania zagadki nieśmiertelności.

Do lektury powieści Joli Czemiel Oko Horusa zaprasza Wydawnictwo Novae Res. Koniecznie przeczytacie jej premierowy fragment i weźcie udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Oko Horusa do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Oko Horusa kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Marek Łuczak, Wrocław

Monika Kosznik, Żukczyn

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Oko Horusa
Jola Czemiel
Wydawnictwo