Wygraj książkę „Pałacyk za mostem"

Start: 2019-10-01 Koniec: 2019-10-08
Wygraj książkę „Pałacyk za mostem

Elżbieta po śmierci męża postanawia zmienić swoje życie. Na okazję nie musiała długo czekać. Pewnego dnia do jej gabinetu przychodzi mężczyzna i składa propozycję pracy w jednej z podhalańskich przychodni. Ela miałaby także zamieszkać w pięknym, zabytkowym domu.

Kiedy lekarka przyjeżdża do Ruczaju, okazuje się, że w pałacyku nie będzie mieszkała sama, a jej poprzedniczki w dziwnych okolicznościach opuszczały miejscowość.

Jak ułożą się relacje Eli z lokatorami dworu? Czy kobieta poradzi sobie w nowej rzeczywistości i odnajdzie spokój po śmierci ukochanego męża? Czy starczy jej siły, aby stawić czoła nie tylko ludziom, ale i swoim fobiom?

Do lektury powieści Haliny Kowalczuk Pałacyk za mostem zaprasza Wydawnictwo Lucky. Warto też wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Pałacyk za mostem do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 8. października 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Książkę Pałacyk za mostem kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Violetta Fułat-Światowska, Nysa

Małgorzata Olifirowicz, Lublin

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo