Wygraj książkę „Pamiętnik z Aniołem Stróżem"

Start: 2017-08-29 Koniec: 2017-09-05
Wygraj książkę „Pamiętnik z Aniołem Stróżem

Mój Anioł Stróż stale mi towarzyszy… w domu, w szkole, na podwórku. Choć go nie widzę, to wiem, że każdy dzień spędzam razem z nim. Dany mi został od Boga, aby mnie strzegł i pomagał w wędrówce przez życie.

W Pamiętniku z Aniołem Stróżem możesz opisywać swoje przeżycia, snuć marzenia, układać modlitwy, podejmować postanowienia i dowiadywać się ciekawych rzeczy!

Zaproś swojego Anioła Stróża, by przeprowadził Cię przez ważne dla Ciebie wydarzenia i sprawy. Razem z nim przyglądaj się życiu na ziemi i życiu w niebie, a kolorując ilustracje, nadaj swojemu pamiętnikowi taki wygląd, jaki tylko podpowie Ci fantazja! Do sięgnięcia po Pamiętnik z Aniołem Stróżem zaprasza Wydawnictwo Dreams, warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Pamiętnik z Aniołem Stróżem do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 5 września 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Joanna Gołaszewska, Warszawa

Natalia Grzebisz, Warszawa

Barbara Paulińska, Konin

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka