Wygraj książkę „Po śladach Jezusa"

Start: 2020-10-08 Koniec: 2020-10-15
Wygraj książkę „Po śladach Jezusa

Po śladach Jezusa to polska wersja językowa niezwykle popularnego i poręcznego przewodnika po Ziemi Świętej. Niezbędna pomoc dla każdego pielgrzyma udającego się do Izraela.

Przewodnik omawia najważniejsze dla chrześcijan sanktuaria w Ziemi Świętej, podając wiele cennych i zarazem praktycznych informacji. Na początek przywoływane są teksty biblijne, które mówią o danym miejscu. Następnie znajdziemy ubogacający komentarz o charakterze historycznym, któremu towarzyszy mapa ukazująca archeologię terenu i zmiany zachodzące z biegiem czasu. W końcu każdy z pielgrzymów znajdzie propozycję modlitwy, która pomoże mu przeżywać duchowy wymiar tej wizyty. Jak przystało na profesjonalny przewodnik, zamieszczono tu również sugestywne fotografie zwiedzanych miejsc oraz istotny dodatek zawierający zaktualizowane godziny zwiedzania, adresy i strony internetowe prezentowanych sanktuariów.

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Jedność. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Po śladach Jezusa do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 15 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Po śladach Jezusa kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Barbara Skowrońska, Rozogi

Katarzyna Lachowska, Marki

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Po śladach Jezusa. Przewodnik po sanktuariach Ziemi Świętej
Eugenio Alliata, Enrique Bermejo, G. Claudio Bottini, Lino Cignelli, Abraham Sobkowski
Wydawnictwo