Wygraj książkę „Przynęta"

Start: 2018-11-27 Koniec: 2018-12-04
Wygraj książkę „Przynęta

Tym razem przygotowaliśmy konkurs dla fanów niezłych powieści kryminalnych. Powieść Przynęta Daniela Cole ukazała się nakładem Wydawnictwa Sonia Draga w  listopadzie tego roku.

Przynęta opowiada o dalszych losach detektyw Emily Baxter, która po ostatnim śledztwie dopiero powraca do normalnego życia. Po zniknięciu Wolfa – jej przyjaciela, kobieta nie potrafi żyć jak dawniej. Mimo tego zaangażowana zostaje w kolejna makabryczną sprawę. Otrzymuje polecenie służbowego wyjazdu do Nowego Jorku, gdzie ma współpracować z tamtejszymi służbami w sprawie brutalnego morderstwa. Nad jezdnią Mostu Brooklińskiego ktoś zawiesił ciało mężczyzny. Ciało w nienaturalnie wygiętej pozie i z wyciętym na piersi słowie Przynęta. Baxter zostaje wezwana, gdy pojawia się kolejne ciało – z wcyiętym słowem Marionetka.

Ta książka bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę". Można na nią głosować na ksiazkanagwiazdke.pl. Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą nam uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozdysponowane zostaną zestawy liczące nawet 15 nowości wydawniczych.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Przynętę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Marlena Wojciechowska, Szczecin

Marek Niestrawski, Poznań

Ines Górna, Nowa Ruda

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Przynęta
Daniel Cole
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje