Wygraj książkę „Rejs po miłość"

Start: 2020-09-18 Koniec: 2020-09-25
Wygraj książkę „Rejs po miłość

Dwudziestoletnia Julita, piękna, odważna i pełna radości życia dziewczyna, jest szczęściarą – z wzajemnością zakochała się w bogatym przystojniaku i nawet potencjalna rywalka walcząca o jego względy nie może jej zagrozić. Czar pryska, gdy mężczyzna pokazuje swoje prawdziwe, brutalne oblicze. Po rozstaniu z ukochanym zrozpaczona Julita nieumyślnie doprowadza do pożaru, w którym doznaje dotkliwych poparzeń. Jej życie już nigdy nie będzie takie samo…

Czy dziewczynie uda się otrząsnąć po tragedii?

Jak być znowu szczęśliwą?

Okazuje się, że prawdziwą miłość można spotkać zupełnie przypadkiem, w zaskakujących miejscach!

Danuta Korolewicz zaprasza czytelników do lektury swej nowej powieści – Rejs po miłość. Warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Rejs po miłość do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 25 września 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Laureatami konkursu zostali:

Barbara Mrulewicz, Elbląg

Igor Rybicki, Chełm

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Rejs po miłość
Danuta Korolewicz
Wydawnictwo