Wygraj książkę „Sekcja legalnych morderców. Preludium"

Start: 2021-01-11 Koniec: 2021-01-18
Wygraj książkę „Sekcja legalnych morderców. Preludium

Gdy stracisz wszystko, nie musisz już bać się ryzyka.

Cel jest jeden – złoto ukryte przez Inków. Żeby je zdobyć, oddelegowano specjalny samolot, zebrano grupę garimpeiros gotowych do ciężkiej pracy w dżungli oraz przetransportowano sprzęt mający ułatwić i przyspieszyć pracę poszukiwaczy złota. A czasu nie ma zbyt wiele – raptem jakieś trzy i pół miesiąca, nim zacznie się pora deszczowa. Wszystko zostało dokładnie przemyślane, a skarby zdają się czekać na wyciągnięcie ręki. Henry McGregor, dowódca wyprawy, nie wziął pod uwagę tylko jednego – tego, że nie wszyscy członkowie eskapady są gotowi poddać się jego woli i że jest wśród nich ktoś, komu wcale nie zależy na złocie. Wkrótce okaże się, że ten wyjątkowo sprytny gracz może zamienić zaplanowaną w najdrobniejszych szczegółach akcję w niebezpieczną walkę o przetrwanie…

Do lektury powieści Krzysztofa Neusa Sekcja legalnych morderców. Preludium zaprasza Wydawnictwo Novae Res. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sekcję legalnych morderców. Preludium do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 18 stycznia 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Sekcja legalnych morderców. Preludium kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Monika Stelmaszek, Orzesze

Krzysztof Kochańczyk, Rumia

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo