Wygraj książkę „Spotkajmy się w Zasnem"

Start: 2019-04-11 Koniec: 2019-04-18
Wygraj książkę „Spotkajmy się w Zasnem

Gabryś wydaje się innym nijaki. Nie wyróżnia się niczym, uczy się przeciętnie, nie broi. I nie ma przyjaciół. Ale posiada pewien talent, o którym nikt nie ma pojęcia. Wyobraźnię. To dzięki niej przeniesie się do niezwykłej Krainy Zasnem i pozna nowych, fantastycznych przyjaciół. Wraz z nimi przeżyje wiele przygód – może nie zawsze bezpiecznych, ale dlatego przecież tak emocjonujących. 

Spotkajmy się w Zasnem to opowieść o przyjaźni, gotowości do poświęceń, odwadze, odpowiedzialności, ale też o dorastaniu. O tym, że krainę dziecięcych wyobrażeń kiedyś przyjdzie nam opuścić, taka jest bowiem kolej rzeczy – piszemy w naszej redakcyjnej recenzji. Do lektury książki Barbary Mikulskiej Spotkajmy się w Zasnem zaprasza Wydawnictwo Alegoria. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Spotkajmy się w Zasnem do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli chcecie już poznać przygody Gabrysia, nie czekając na wyniki konkursu, książkę Spotkajmy się w Zasnem kupicie już w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Małgorzata Wyrzykowska-Zdun, Warszawa

Dorota Dymowska, Otwock

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Spotkajmy się w Zasnem
Barbara Mikulska
Wydawnictwo