Wygraj książkę „Szpiedzy i sufrażystki"

Start: 2022-05-20 Koniec: 2022-05-27
Wygraj książkę „Szpiedzy i sufrażystki

Königsberg, początek 1896 roku. Detektyw Stanisław Berg podejmuje się prowadzenia kolejnej sprawy. Ma śledzić emerytowanego majora, o którego niepokoi się żona. Jednocześnie Polak odnawia romantyczną relację z piękną Ursulą, którą poznał kilka miesięcy wcześniej. Wkrótce kobieta znika, a śledzony oficer ginie w tajemniczych okolicznościach, w co zostaje wplątany nastoletni pomocnik Stacha, Oskar. Na domiar złego przy wyjściu z miejscowej katedry ktoś strzela do francuskiego ambasadora, który przybył do miasta z oficjalną wizytą. Czy te trzy zdarzenia mają ze sobą coś wspólnego? Czy szykuje się międzynarodowy skandal?

Do lektury Szpiegów i sufrażystek – nowej książki Krzysztofa Beśki – zaprasza Oficynka. Koniecznie przeczytajcie premierowy fragment książki Szpiedzy i sufrażystki i weźcie udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść Szpiedzy i sufrażystki do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 27 maja 2022 – trzeba więc się pospieszyć

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Szpiedzy i sufrażystki kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Karolina Siodłowska, Ludwin

Natalia Kordunowska, Pruszcz Gdański

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Wydawnictwo
Reklamy