Wygraj książkę "Tysiąc metrów nad ziemią"

Start: 2022-01-05 Koniec: 2022-01-11
Wygraj książkę

Powieść o potędze miłości, która daje siłę, by żyć!

Dziewiętnastoletnia Marta cierpi na zaburzenia depresyjne. Nie widząc sensu życia, chce popełnić samobójstwo. Po nieudanej próbie trafia do szpitala z diagnozą częściowego  sparaliżowania. Dla dziewczyny to wyrok: nie będzie mogła chodzić. Jakby tego było mało, Marta odkrywa bolesną tajemnicę, która rani jej serce. Jednak na drodze spotyka Michała oraz Mery, którzy pomagają jej uzdrowić duszę oraz ciało – zarówno w podniebnej przestrzeni, jak i na ziemi, podczas mszy świętej. Zaskakujące zakończenie przyniesie nie tylko rozmyślania, ale również prawdziwą radość życia.

W tej powieści religia i filozofia przeplata się z tańcem, a „boska perspektywa” sprawi, że tytuł jest idealny dla miłośników Chaty W.P. Younga. Sprawdź, jaka jest odpowiedź na pytanie: co tutaj jest prawdą, a co fikcją?

Do lektury książki Tysiąc metrów nad ziemią zapraszamy wraz z jej autorką, Agnieszką Andrzejczak. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Tysiąc metrów nad ziemią do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 stycznia 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Tysiąc metrów nad ziemią kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Paulina Kucaba, Zielona Góra

Martyna Stachulec, Bolesławiec

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Tysiąc metrów nad ziemią
Agnieszka Andrzejczak
Recenzje miesiąca
Tylko to, co ważne
Agnieszka Stec-Kotasińska
Tylko to, co ważne
Lekkie objawy życia
Tomasz Białkowski
Lekkie objawy życia
Centrum śmierci
Tom Shachtman
Centrum śmierci
Odrodzone królestwo
Elżbieta Cherezińska
Odrodzone królestwo
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy