Wygraj książkę "Tysiąc metrów nad ziemią"

Start: 2022-01-05 Koniec: 2022-01-11
Wygraj książkę

Powieść o potędze miłości, która daje siłę, by żyć!

Dziewiętnastoletnia Marta cierpi na zaburzenia depresyjne. Nie widząc sensu życia, chce popełnić samobójstwo. Po nieudanej próbie trafia do szpitala z diagnozą częściowego  sparaliżowania. Dla dziewczyny to wyrok: nie będzie mogła chodzić. Jakby tego było mało, Marta odkrywa bolesną tajemnicę, która rani jej serce. Jednak na drodze spotyka Michała oraz Mery, którzy pomagają jej uzdrowić duszę oraz ciało – zarówno w podniebnej przestrzeni, jak i na ziemi, podczas mszy świętej. Zaskakujące zakończenie przyniesie nie tylko rozmyślania, ale również prawdziwą radość życia.

W tej powieści religia i filozofia przeplata się z tańcem, a „boska perspektywa” sprawi, że tytuł jest idealny dla miłośników Chaty W.P. Younga. Sprawdź, jaka jest odpowiedź na pytanie: co tutaj jest prawdą, a co fikcją?

Do lektury książki Tysiąc metrów nad ziemią zapraszamy wraz z jej autorką, Agnieszką Andrzejczak. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Tysiąc metrów nad ziemią do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 stycznia 2021 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Tysiąc metrów nad ziemią kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Paulina Kucaba, Zielona Góra

Martyna Stachulec, Bolesławiec

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Tysiąc metrów nad ziemią
Agnieszka Andrzejczak
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy