Wygraj książkę „Wilcza polana"

Start: 2020-09-28 Koniec: 2020-10-05
Wygraj książkę „Wilcza polana

Ula jest stereotypową bibliotekarką: w wielkich okularach, niezbyt atrakcyjna, z nosem w książce. Jest też jednak osobą nieprzeciętną, niesamowicie oczytaną, zajmuje się ochroną przyrody i przyjaźni się z wilkami. Od lat mieszka w podhalańskiej Sosnówce, gdzie oprócz wspaniałej przyrody ludzi otacza magia dawnych czasów i legend. A nikt nie potrafi opowiadać ich tak jak Ula.

Kiedy w jej życiu niespodziewanie pojawia się przystojny Marcin, nie zawaha się skorzystać z okazji na szczęście. Niewinne spacery po okolicy wkrótce przerodzą się w gorące uczucie.

Czy ich romans zakończy się równie szybko, jak się rozpoczął?

Jak poradzą sobie z przeciwnościami?

I czy Uli uda się uratować jej leśnych przyjaciół?

Do lektury powieści Haliny Kowalczuk Wilcza polana zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Wilczą polanę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 5 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Wilcza polana kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Karolina Waszak, Rotmanka

Angelika Macherzyńska, Wrocław

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wilcza polana
Halina Kowalczuk
Wydawnictwo