Wygraj książkę "Winne Wzgórze. Nadzieja"

Start: 2019-02-22 Koniec: 2019-03-03
Wygraj książkę

Miłośnicy powieści obyczajowych z całą pewnością pokochają nową książkę Doroty SchrammekWinne Wzgórze. Nadzieja. Najnowsza powieść polskiej autorki ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Szara Godzina i wygrać można ją w naszym konkursie.

Książka Winne wzgórze. Nadzieja przedstawia historię kilku osób, których życie złożyło się na ciąg nadzwyczajnych zdarzeń. Chociaż wydawać by się mogło, że na Winnym Wzgórzu zapanował spokój, są to jedynie pozory. Dorota coraz mniej angażuje się w ratowanie swojego małżeństwa – traci zaufanie do mężczyzny, któremu przy ołtarzu powiedziała stanowcze „tak”. Dla kobiety małżeństwo istnieje jedynie z powodu wspólnej restauracji i oczywiście dzieciaków.

Wiktor stracił żonę, a Liliana stara się wspierać go najlepiej, jak może. Jednak kobieta szybko przekonuje się, że dawna żona nadal obecna jest w pamięci Wiktora. I nadal stanowi ważną część jego – ich – życia.

Tadeusz zaś ma problem z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Odnajduje po latach rodzinę, tym samym przekonując się, że przez wiele lat był oszukiwany. Jak jednak zachować się wobec odnalezionych krewnych…?

Jak potoczy się życie bohaterów?

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Winne wzgórze. Nadzieja do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Aleksandra Konsek, Świerklany

Marysia Rokicka, Rusinów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Kołysanka z Auschwitz
Mario Escobar
Kołysanka z Auschwitz
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje