Wygraj książkę „Wszyscy jesteśmy kosmitami"

Start: 2021-04-27 Koniec: 2021-05-23
Wygraj książkę „Wszyscy jesteśmy kosmitami

Trwa Rok Lema! By go uczcić, wspólnie z Wydawnictwem Literatura zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym wygrać możecie zestawy złożone z koszulki i książki Wszyscy jesteśmy kosmitami. Ten zbiór opowiadań dla dzieci to prawdziwy kosmos! Patronat nad publikacją objął serwis Granice.pl - wszystko o literaturze.

Wszyscy jesteśmy kosmitami to pierwsza tak szczegółowa relacja z przyszłości, którą autor spisał po wielu rozmowach ze swoimi informatorami. Są nimi Ziemianie i nie Ziemianie, w każdym razie – młodzi mieszkańcy naszej galaktyki. Na pewno jesteście ciekawi, co u nich (i u nas) słychać za te tysiąc lat.

– Była to na pewno prawdziwie egzotyczna wycieczka – śmieje się Krzysztof Kochański. – Ale i pouczająca. Zapraszam was na tę międzyplanetarną podróż!

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, napiszcie, jak – Waszym zdaniem – będzie wyglądał świat za sto lat. Możecie też przesłać nam na adres pr@wwpol.com stworzony przez Was lub Wasze dzieci rysunek przedstawiający tę wizję przyszłości. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 maja 2021. Po zakończeniu konkursu wybierzemy trzech laureatów, którzy otrzymają zestawy nagród, złożone z książki Wszyscy jesteśmy kosmitami oraz uszytej przez łódzką firmę koszulki wysokiej jakości (rozmiary: 134-140 cm, Męska L, Damska M). 

Książkę Wszyscy jesteśmy kosmitami kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Książka
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje