Wygraj książkę „Wszystkie nuty życia"

Start: 2019-09-19 Koniec: 2019-09-26
Wygraj książkę „Wszystkie nuty życia

Maja nie chce niczego czuć. Tak jest bezpieczniej. Łatwiej. Ma nadzieję, że życie w obcym mieście pozwoli jej zapomnieć o tragedii i pustce, której nic nie może wypełnić.

Życiem Mikołaja jest muzyka i to dzięki niej zawsze odnajdywał zapomnienie. Zimowy wieczór i jedna niewłaściwa decyzja sprawi, że wszystko się zmieni.

Łączy ich poczucie winy, dzieli bolesna przeszłość. 

Czy dwa złamane serca będą w stanie znaleźć wspólny rytm? Czy miłość może wygrać z nienawiścią?

–  Czasem trzeba przejść przez ogień, by sięgnąć wody. Historia Mai i Mikołaja jest wyboista i naznaczona cierpieniem, ale razem tworzą coś pięknego – docierają do obiecanej wody. Wszystkie nuty życia Natalii Murawskiej poruszają do głębi – mówi Anna Bellon, autorka serii The Last Regret. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Lucky, koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie Wszystkim nurtom życia

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Wszystkie nurty życia do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 26 września 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Wszystkie nurty życia kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Angelina Wróblewska, Ornontowice

Marzena Wojciechowska, Zielona Góra

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wszystkie nuty życia
Natalia Murawska
Wydawnictwo