Wygraj książkę „Za zielonymi drzwiami"

Start: 2022-01-27 Koniec: 2022-02-03
Wygraj książkę „Za zielonymi drzwiami

Bogactwo, kariera, wielkie miasto i wygodne życie, czy może cicha prowincja, gdzie życie toczy się wolniej?

Ania, szefowa działu reklamy w dużej firmie, dowiaduje się o spadku, który pozostawił jej szef i przyjaciel, Kazimierz. Bohaterka ma wybór: przejęcie ważnego stanowiska i udziałów w firmie albo odziedziczenie tajemniczego gospodarstwa. Anna musi podjąć trudną dla siebie decyzję. Do tej pory stawiała na karierę, a sama myśl o mieszkaniu na wsi przyprawiała ją o mdłości.

Ale może warto sprawdzić, co kryje się za zielonymi drzwiami domu, który miałaby odziedziczyć?

Czy Anna odważy się postawić wszystko na jedną kartę i rozpocznie nowe życie, z dala od personalnych rozgrywek korporacji, w której czuła się tak dobrze? Czy posłucha rad mężczyzny, z którym ma romans – może raczej podejmie wyzwanie, jakie rzuca jej los i odważy się przejąć odrestaurowaną stodołę, mały domek, stajnię i dużą połać ziemi? A może za zielonymi drzwiami kryje się coś jeszcze? Może... prawdziwa miłość?

[obrazek]

Za zielonymi drzwiami Kamili Majewskiej to nowa powieść, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Szelest. Przeczytajcie premierowy fragment książki Za zielonymi drzwiami i weźcie udział w naszym konkursie:

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Za zielonymi drzwiami do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 lutego 2022 – trzeba więc się pospieszyć.

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Powieść Za zielonymi drzwiami kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Kamila Jabłońska, Ciechocinek

Sylwia Kotur, Ćmielów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Za zielonymi drzwiami
Kamila Majewska
Reklamy