Wygraj książki z „Serii Niefortunnych Zdarzeń"

Start: 2022-11-17 Koniec: 2022-11-24
Wygraj książki z „Serii Niefortunnych Zdarzeń

Wioletka, Klaus i Słoneczko Baudelaire to wyjątkowo inteligentne i pełne uroku osobistego rodzeństwo. Cóż z tego, skoro od pierwszych stron Serii Niefortunnych Zdarzeń, gdy dzieci otrzymują tragiczną wiadomość, nieszczęście depcze im po piętach. Są jak magnesy przyciągające pecha. W samym tylko pierwszym tomie – książce Przykry początek – życie utrudniają im straszny pożar, drapiące ubrania, zimna owsianka na śniadanie, chciwy i odrażający łotr oraz spisek mający na celu zagarnięcie ich majątku. W kolejnych częściach cyklu jest już... tylko bardziej niefortunnie!

Książki Lemony Snicketa mają w sobie to coś, co chwyta za serce i sprawia, że Seria niefortunnych zdarzeń zyskała miliony wielbicieli na całym świecie, a także została zekranizowana. Książki z serii właśnie ukazują się w nowym wydaniu nakładem HarperKids. Zapraszamy do lektury – i do udziału w konkursie, w którym wygrać możecie dwa pierwsze tomy cyklu – Przykry początek oraz Gabinet gadówpo raz pierwszy z autografem autora! 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Przykry początek oraz Gabinet gadów do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 24 listopada 2022 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książki z Serii Niefortunnych Zdarzeń kupicie na stronie: https://harpercollins.pl/


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy