Wygraj „Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2019/2020"

Start: 2019-09-16 Koniec: 2019-09-23
Wygraj „Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2019/2020

Wydawnictwo Jedność poleca wyjątkowy terminarz dla wyjątkowej i ambitnej dziewczyny, który zachęca do rozwoju, uczy i daje radość.

Terminarz dostępny w okładkach metalicznych w czterech wersjach kolorystycznych: różowy, turkusowy, srebrny i żółty groszek.

Publikacja dostosowana jest do potrzeb nastolatek. Zawiera: dużo miejsca na notatki, kolorowanki antystresowe, gry, ciekawe porady dotyczące zdrowia, urody i ducha, bo wyjątkowa dziewczyna dba nie tylko o wygląd zewnętrzny, ale również o wnętrze. Kalendarz jest poręczny. Fantastycznie prezentuje się na szkolnym biurku, nie zniszczy się w plecaku. Nastolatka może być pewna, że ten wyjątkowy kalendarz zaplanowany na cały rok szkolny, szybko stanie się jej wiernym „przyjacielem”. Mała kobietka dostaje w pięknej oprawie:
- kalendarz na cały rok szkolny
- fitness dla ciała i ducha
- gry i zabawy
- świętych bohaterów
- kolorowanki antystresowe
- sekrety tylko dla dziewczyn
… i wiele innych niespodzianek!

Terminarz możecie zamówić na stronie internetowej Wydawnictwa Jedność, zapraszamy Was też do udziału w naszym konkursie:

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Na zgłoszenia czekamy do 23 września 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Patrycja Białowąs, Kcynia

Adriana Mikołajczyk, Serock

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Terminarz wyjątkowej dziewczyny 2019/2020
Agnieszka Porzezińska, Justyna Wrona
Wydawnictwo