Wygraj „Wielką Księgę Klary"!

Start: 2019-06-12 Koniec: 2019-06-19
Wygraj „Wielką Księgę Klary

Klara ma dziewięć lat, młodsze rodzeństwo, mianowicie brata, ale wolałaby mieć psa, mianowicie golden retrievera. Ma też pamiętnik, w którym skrupulatnie notuje wszystkie zdarzenia. Oczywiście długopisem, gdyż rodzice oczywiście nie chcą jej kupić komputera. Poza tym tak jest szybciej. Do lektury Wielkiej Księgi Klary zaprasza Wydawnictwo Mamania. Napisał ją Marcin Wicha – grafik, eseista i autor książek. Laureat Paszportu „Polityki", Nagrody Literackiej Nike i Nagrody Literackiej im. Witolda Gombrowicza, a zilustrowała Zosia Dzierżawska – ilustratorka i autorka komiksów, wyróżniona podczas konkursu ilustratorów w Bolonii. Warto sięgnąć po Wielką Księgę Klary, warto też wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 


Wielka Księga Klary bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na lato". Można na nią głosować na www.ksiazkanalato.pl Na wszystkich, którzy to uczynią, na tych, którzy nadeślą uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych, czekają zestawy liczące nawet 20 nowości wydawniczych! 
.


Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Wielką Księgę Klary do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli zainteresowała Was Wielka Księga Klary, możecie ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Patrycja Friedrich, Gorzów Wlkp.

Bartosz Kurpierz, Skrzyszów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wielka księga Klary
Marcin Wicha
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pasażer na gapę
Adrian Bednarek
Pasażer na gapę
Plan Huberta
Kluss Ewelina, Prokopek-Pyśk Marta
Plan Huberta
Trefny Tatuś
David Walliams;
Trefny Tatuś
Nigdzie indziej
Tommy Orange
Nigdzie indziej
Dom lalek
Edyta Świętek
Dom lalek
Pokaż wszystkie recenzje