Bad Ass: Twardziele 2 – zemsta bywa słodka i zaskakująca

Data: 2021-04-14 16:00:01 Autor: adudek

Dziś kanał Super Polsat poleca sensacyjne kino akcji, do którego przemycono nieco dramatu. Swoją premierę na tym kanale ma bowiem film Bad Ass: Twardziele 2.

Obrazek w treści

Kino sensacyjne jest chętnie oglądanym gatunkiem filmowym, który często pojawia się na wielu telewizyjnych kanałach. Dziś jedną z takich produkcji możemy obejrzeć na kanale należącym do grupy Polsat. 

Bad Ass: Twardziele 2 – opis filmu

Wspomniana produkcja Bad Ass: Twardziele 2, jak z tytułu wynika, skupia się na twardzielach, a dokładnie na jednym z nich, doświadczonym przez życie, weteranie wojennym Franku Vedze. Mający na swoim koncie wiele bijatyk, pewnego dnia postanawia zmienić swoje życie i zrealizować marzenia.

Czytaj również: Nietykalni – Niepełnosprawność nie musi ograniczać!

Otwiera zatem klub, w którym uczy młodych boksu. Gdy jeden z jego podopiecznych, Manny Parkes wpada w złe towarzystwo, a następnie zostaje zabity, Frank postanawia się zemścić, wymierzając sprawiedliwość na własną rękę. Działając wraz z przyjacielem, odkrywają trop, który wiedzie do bandyty z immunitetem dyplomatycznym.

Bad Ass: Twardziele 2 – obsada

W tym mocnym kinie sensacyjnym, nie zabrakło znanych twarzy. Jako Frank Vega - Danny Trejo, aktor znany z wielu podobnych, sensacyjnych produkcji, jak choćby: Maczeta, Maczeta zabija czy Od zmierzchu do świtu. Towarzyszy mu w roli przyjaciela Berniego Pope’a, Danny Glover, mający na swoim koncie role w filmach: Zabójcza broń, Zabójcza broń 2, Piła czy Strzelec. 

W pozostałych rolach: Andrew Divoff, Jacqueline Obradors, Elizabeth Barondes, Gary Kasper, Melany Ochoa, Con Schell, Hawk Walts.

Czytaj również: Bad Ass: Twardziele 2, informacja o filmie - opis

Reżyserem i autorem scenariusza jest Craig Moss, mający swój udział także w pierwszej odslonie serii, Bad Ass: Twardziel czy Bad Ass 3

Bad Ass: Twardziele 2 – gdzie obejrzeć film?

Film Bad Ass: Twardziele 2 zostanie wyemitowany już dziś, w środę, 14 kwietnia 2021 roku na kanale Super Polsat o godzinie 23:05.

Czytaj również: Nowożeńcy to kolejna filmowa opowieść, którą zechciał przypomnieć widzom kanał telewizyjny Super Polsat. Zabawna historia w romantycznym, ale i pechowym stylu.

Powtórka filmu jutro, w czwartek, 15 kwietnia 2021 roku, również na Super Polsat, tym razem o godzinie 20:05. 

Bad Ass: Twardziele 2 – opinie o filmie

Opisywany przez nas film to zdecydowanie produkcja dla fanów mocnego uderzenia, bijatyk i kina sensacyjnego w ogóle. Nie jest to tytuł, który przypadnie do gustu każdemu, ale widzowie lubiący kino akcji i historię opartą na zemście, mogą być zadowoleni. 

Bad Ass: Twardziele 2 - książki

Film Bad Ass: Twardziele 2 to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej mógłby bazować. W zamian polecamy zatem Nikt się nie dowie autorstwa Barbara Delinsky.

Książkę „Nikt się nie dowie” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje