Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 19 do 26 listopada 2021 roku

Data: 2021-11-20 10:18:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień listopada Netflix rozpoczyna nowymi premierami filmowymi i serialowymi. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych Netfliksa debiutujących w najbliższych dniach. Sprawdźmy co między innymi pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 19 - 26 listopada na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie kolejny koreański serial i filmy świąteczne.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w zeszłym tygodniu.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. Tym razem do biblioteki trafi ciekawy serial oparty na internetowym komiksie. Pojawią się także produkcje o tematyce świątecznej i ciekawe mini seriale. Nie zabraknie także produkcji dla najmłodszych. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w listopadzie na Netfliksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 19 - 26 listopada 2021. 

Hellbound (sezon 1) - premiera 19 listopada 

Zaczynamy od kolejnej produkcji z Korei Południowej, trzymającego w napięciu, mrocznego serialu, który zadebiutował w pierwszym sezonie. Produkcja powstała na bazuje na webtoonie, czyli internetowym komiksie. Opowieść koncetruje się wokół ludzi, którzy dostają wiadomość, że za chwilę umrą, a ich dusze zostaną zabrane do piekła. Niedługo potem pojawiają się wysłannicy, nazywani Aniołami Śmierci. Wokół wydarzeń, jakie dotykają mieszkańców, zbudowana zostaje religia, której przedstawieciele nawołuja, w sposób bardzo brutalny do przestrzegania religijnych zasad. 

Władcy Wszechświata: Objawienie (sezon 2) - premiera 23 listopada

Kolejną produkcją i ponownie animowaną, jest także seriali, który debiutuje już w drugim sezonie. Produkcja z gatunku fantasy, przenosi nas do Eternii, której los staje się przesądzony i wisi na włosku. Miejsce to stoi przed ostatecznym, wydającym się nie do wygrania starciem. Jednak niebawem na scenie pojawiają się nowe postaci i tworzą zaskakujące sojusze. 

Chłopiec zwany gwiazdką - premiera 24 listopada 

Pierwszą w tym tygodniu produkcją w świątecznym klimacie jest pogodna, radosna i niezwykle uczuciowa produkcja, której bohaterem jest chłopiec. Film oparty na książce o tytule Chłopiec zwany Gwiazdką. Nastolatek ma na imię Nikolas. Pewnego dnia odkrywa swoje przeznaczenie. Mieszkający w wiosce, w której żyją elfy, w magicznym świecie, będzie próbował znaleźć swojego ojca i zrealizować cel, swoje przeznaczenie. 

Świąteczny zamek - piemiera 24 listopada 

Następną produkcją świąteczną jest także film, którym tym razem jest to komedia romantyczna, o równie podognym klimacie. Bohaterką opowieści jest autorka bestsellerów, która uciekając przed skandalem, który wisi na włosku, ucieka do Szkocji. Tam zakochuje się w przepięknym zamku, w którym pragnie zamieszkać. Problem w tym, że przeszkadza jej w tym bezczelny, pewny w siebie snob, ale arystokrata, nadęty książe. 

Szczera prawda (mini serial) - premiera 24 listopada 

W tym tygodniu na Netfliksie debiutuje także serial, w którym Kevin Hart i Wesley Snipes wcielają się w braci. Jeden z nich jest światowej sławy komikiem. Po nocy spędzonej ze swoim bratem w Filadelfii, zostają uwikłani, wraz z bratem w przerażające układy w świecie celebrytów. Konsekwencje tego spotkania, wywrócą ich życie do góry nogami. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy