Dziedzictwo: odcinki 107-112. Co wydarzyło się w serialu w tygodniu 11-15 września 2023 r.? 

Data: 2023-09-16 09:00:01 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Dziedzictwo jest jedną z najchętniej oglądanych tureckich produkcji emitowanych na antenie TVP. Za nami kolejne odcinki, dlatego postanowiliśmy podsumować najważniejsze wydarzenia z Dziedzictwa z minionych dni. Co wydarzyło się w odcinkach: 107, 108, 109, 110 i 111 serialu? I co będzie w Dziedzictwie już w poniedziałek? Sprawdźcie sami! 

Yaman w serialu Dziedzictwofot. kadr z serialu Dziedzictwo / Legacy Episode 76 on YouTube

Dziedzictwo – podsumowanie tygodnia 11-15.09. Co wydarzyło się w odcinkach 107-111 Dziedzictwa? 

Po bardzo burzliwych wydarzeniach z udziałem Ozana, za nami dość spokojny tydzień, w którym bohaterowie – Yaman i Seher – powoli dochodzą do siebie. Przy okazji oboje mają także szansę na to, by zrozumieć, czy czują do siebie coś więcej niż jedynie obowiązek względem opieki nad Yusufem. Przeczytajcie pełne streszczenie odcinków 107-111 Dziedzictwa z tego tygodnia oraz 112 odcinka, który pojawi się już w poniedziałek. 

Dziedzictwo 107 odc.

Dochodzi do dramatycznego starcia między Ozanem i Yamanem. Między nimi znajduje się bezbronna Seher, która uwierzyła w dobre intencje nauczyciela. Z całą sytuacją źle czuje się Selim, który obarcza się winą za całą tragedię. Kiraz otrzymuje pochwały za swoją postawę wobec przyjaciółki z pracy. Mimo komplementów dziewczynie jest przykro, że znów została na utrzymaniu komisarza. Odcinek 107 Dziedzictwa wyemitowany został w poniedziałek, 11.09.2023 r. 

Dziedzictwo 108 odc.

Lekarze walczą o życie Seher w szpitalu, jednak jej stan jest ciężki. Na oddział intensywnej terapii trafia także Ozan, przyczyna całego nieszczęścia. Obronną ręką z całego zdarzenia wychodzi jednak Yaman. Okazuje się, że jego rany nie były groźne. Mężczyzna sumiennie czeka przy łóżku Seher, aż ta się wybudzi. Begum wraz z Sultan planują, jak wygryźć Kiraz z życia Alego. 108 odc. Dziedzictwa pojawił się w TV we wtorek, 12.09.2023 r. 

Dziedzictwo 109 odc.

Seher dostaje zielone światło od lekarzy, by móc wrócić do rezydencji, gdzie oczekuje na nią Yusuf wraz z Yamanem. Jest jednak ktoś, kto wcale nie cieszy się na powrót dziewczyny – to zazdrosna o Seher Zuhal. Kobieta jest wściekła, że ciotka yusufa znów pojawia się w jej życiu i psuje jej relacje z Yamanem. Tymczasem Selim postanawia wyznać prawdę na temat jego udziału w próbie uratowania Seher i Yamana z zasadzki Ozana. 109 odcinek Dziedzictwa widzowie Jedynki mogli zobaczyć w środę, 13.09.2023 r.

Dziedzictwo 110 odc. 

Sprawa z Ozanem wywiera na Seher niemałe piętno. Dziewczyna coraz częściej miewa ataki paniki. Prawdziwym wyzwaniem staje się dla niej wyjście na zakupy do miasta. Dostrzega to również Yaman, który postanawia pomóc kobiecie powoli wdrożyć się ponownie w normalne życie. Oboje zaczynają wspólnie spędzać czas i – co ich zaskakuje – całkiem dobrze się ze sobą czują. Podskórnie Yaman coraz bardziej zaczyna zastanawiać się, jakie uczucia żywi wobec Seher. 110 odcinek pojawił się na szklanych ekranach w czwartek, 14.09.2023 r.

Dziedzictwo 111 odc.

Intryga Begum staje się bronią przeciwko niej samej. Kiedy Ali musi wyjechać z miasta, nakazuje prawniczce, by ta – ze względu na niebezpieczeństwo (które sama wymyśliła) – pozostała w jego domu w towarzystwie Sultan i… Kiraz. Zwłaszcza obecność tej ostatniej niezbyt pasuje przebojowej adwokatce. Z kolei Zuhal wścieka się, gdy dowiaduje się o planach Yamana, który chce zabrać Seher na wspólną wycieczkę jachtem. Odcinek 111 pojawił się w telewizji w piątek, 15 września 2023 r. 

Dziedzictwo – co w przyszłym tygodniu? Oto opis 112 odc. Dziedzictwa

Odcinek 112 Dziedzictwa pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu. A co w nim? Zuhal zwabia Seher do magazynu, gdzie zamyka ją, by ne mogła uczestniczyć w jachcie. Intrygantka nie wie, że w magazynie jest też i Yaman, przez co ta dwójka spędza ze sobą jeszcze więcej czasu. Czekając na ratunek, opowiadają obie wzajemnie historie związane z dzieciństwem. Odcinek 112 pojawi się na TVP 1 w poniedziałek, 18.09.2023 r. o godz. 16:05. 

Wszystkie streszczenia na temat nadchodzących odcinków serialu możecie przeczytać tutaj.

Tagi: Dziedzictwo, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje