Goście Dni Jakuba Wędrowycza

Data: 2014-07-11 10:00:52 | Ten artykuł przeczytasz w 1 min. Autor: Sławomir Krempa
udostępnij Tweet
News - Goście Dni Jakuba Wędrowycza

Tegoroczną edycję Dni Jakuba Wędrowycza odwiedzi sam autor, twórca postaci amatora-egzorcysty – Andrzej Pilipiuk. 

 

Uczestnicy DJW będą mogli wziąć udział w spotkaniu autorskim z jego udziałem, wysłuchać prelekcji autora na ciekawy temat (szczegóły podamy później), jak również porozmawiać z nim w tzw. kuluarach, również przy napojach rozwiązujących język i rozweselających - przynajmniej niektórych. 

 

Ponadto w trakcie imprezy będzie można zakupić dodruk albumu o Wojsławicach autorstwa Andrzeja Pilipiuka – najobszerniejszej i najnowszej, niezwykle interesującej monografii o gminie Wojsławice.

 

Na tegorocznym „DJW” nie zabraknie również starzyzny – nutki grozy. Tegoroczne Dni Jakuba Wędrowycza uświetni swą obecnością również Stefan Darda – autor utrzymanych w estetyce grozy powieści osadzonych w regionie. Zapraszamy na spotkanie z nim i jego opowieściami!

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca Pokaż wszystkie recenzje