Najlepszy zestaw do matury z angielskiego!

Data: 2012-03-16 14:44:43 Autor: Sławomir Krempa
News - Najlepszy zestaw do matury z angielskiego!

Seria Kierunek Matura wydawnictwa Edgard polecana jest wszystkim, którzy chcą jak najlepiej przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. Unikalny zestaw (książki + fiszki) zapewnia kompleksową naukę i powtórkę w dowolnym miejscu i czasie.

Książki (256 i 272 str.) zbudowane są identycznie jak prawdziwy egzamin maturalny: składają się z dwóch części przygotowujących do egzaminu pisemnego oraz ustnego. W podrozdziałach znajdują się ćwiczenia pojawiające się na maturze oraz omówienia i praktyczne wskazówki do zadań. W specjalnie opracowanym Inteligentnym Kluczu szczegółowo omówiono prawidłowe odpowiedzi. Dołączone do podręczników płyty CD z nagraniami profesjonalnych lektorów przygotowują do części ustnej egzaminu – z uwzględnieniem nowej formuły obowiązującej od 2012 r. Książki dostępne są na dwóch poziomach: podstawowym i rozszerzonym.

Fiszki to wyjątkowy zestaw ponad 1000 ponumerowanych kartoników, podzielonych na 14 grup tematycznych oraz 55 zagadnień gramatycznych wymaganych przez CKE. Karteczki zapoznają z 1000 słów i 1000 przykładowych zdań, uczą 2000 synonimów oraz sprawdzają znajomość gramatyki – dzięki testom wyboru. Opanowanie materiału z fiszek gwarantuje sukces zarówno na pisemnej, jak i ustnej części matury.


Więcej informacji: www.jezykiobce.pl/matura

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.