Nasz ojciec - szokujący dokument o praktykach pewnego lekarza

Data: 2022-05-11 12:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix zaprasza dziś na kolejną premierę filmu dokumentalnego, tym razem poruszającego szokujące praktyki pewnego lekarza zajmującego się leczeniem bezpłodności. Film dokumentalny nosi tytuł Nasz ojciec i jest już dostępny na platformie. 

Obrazek w treści

Film dokumentalny Nasz ojciec to kolejny dokument o prawdziwej zbrodni, którego tajemnica ujrzała światło dzienne przez przypadek, w która zbulwersowała niemal cały świat. O czym opowiada kolejny dokument Netfliksa? 

Nasz ojciec – opis filmu dokumentalnego

Film dokumentalny Nasz ojciec to wstrząsająca dokumentalna opowieść w śledczym stylu, z motywem śledztwa, którego bohaterką jest Jacoba Ballard, jedynaczka, która urodziła się w wyniku sztucznego zapłodnienia, ale zawsze marzyła być mieć rodzeństwo. Pewnego dnia by poznać swoje pochodzenia kobieta robi domowy test DNA, który ujawnia, że nie jest sama, a ma aż siedmioro przyrodniego rodzeństwa. Wkrótce wszyscy postanawiają dowiedzieć się więcej o siebie nawzajem i swoim drzewie genealogicznych.

  Czytaj również: Tajemnice Marilyn Monroe: Nieznane nagrania - film dokumentalny o ikonie kina

Dzięki temu na świat wychodzi przerażająca prawda. Okazuje się, że lekarz zajmujący się leczeniem bezpłodności, pomagający pragnącym mieć swoje dziecko parom, inseminował pacjentkom własne nasienie. Robił to bez ich wiedzy i zgody, stając się ojcem ich wszystkim. Bohaterka filmu, ale i jej rodzeństwo postanawia ujawnić jego oszustwa i przerażające praktyki medyczne. 

Nasz ojciec – gdzie obejrzeć film?

Film dokumentalny Nasz ojciec to kolejna oryginalna produkcją Netfliksa, można oczywiście obejrzeć właśnie na tej platformie. 

   Czytaj również: Kobiety i morderca – wzruszający francuski dokument zadebiutował na Netflix

Premiera filmu przewidziana jest na dzień dzisiejszy, czyli na środę, 11 maja 2022 roku. Film trafił na platformę w godzinach porannych.  

Nasz ojciec – opinie o filmie

Nasz ojciec to film, który spodoba się przede wszystkim miłośnikom dokumentów. Spodoba się widzom lubiącym historie oparte na faktach.

   Czytaj również: Koszmarny lokator - serialowy dokument oparty na faktach trafił na Netflix

To także kolejna dokumentalna filmowa opowieść, skupiająca się na prawdziwej zbrodni, kolejna z motywem śledztwa, jakich na Netflix stale przybywa. 

Nasz ojciec – książki

Nasz ojciec to produkcja, która choć bazuje na faktach, bo opowiada historię która naprawdę się wydarzyła to jednak nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną książkę, o tytule Ojciec, autorstwa Karola Arentowicza.

Książkę "Ojciec" (Wydawnictwo IMG Partner) można kupić taniej poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy