„Przygoda ze Zwiadowcami” – wyjątkowy konkurs Wydawnictwa Jaguar

Data: 2021-07-07 09:53:00 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Wydawnictwo Jaguar zainicjowało wyjątkowy konkurs skierowany do bibliotek. Wśród nagród znajdą się m.in. zestawy gadżetów i pakiet nowości wydawniczych. 

Obrazek w treści 

Wydawnictwo Jaguar rozpoczęło wyjątkowy konkurs „Przygoda ze Zwiadowcami”, który skierowany jest do bibliotek. Wśród wygranych znajdują się wyjątkowe „Skrzynki skarbów Zwiadowców”. 

Konkurs dla bibliotek Wydawnictwa Jaguar

Wydawnictwo Jaguar zaprasza do udziału w konkursie związanym z bestsellerowym cyklem Johna Flanagana Zwiadowcy. Nowa akcja wydawnictwa skierowana jest do bibliotek publicznych i prywatnych. 

Celem Konkursu jest popularyzacja cyklu Zwiadowcy autorstwa Johna Flanagana wśród pracowników i użytkowników bibliotek poprzez wskazanie na jego walory edukacyjne oraz zachęcenie bibliotekarzy do podjęcia działań animacyjnych i czytelniczo-medialnych, mających na celu przybliżenie wyżej wymienionej serii swoim czytelnikom i włączenie jej do stałego repertuaru lekcji bibliotecznych oraz innych przedsięwzięć z zakresu promocji czytelnictwa.

W ramach konkursu dziesięć bibliotek, które bazując na serii Zwiadowcy Johna Flanagana w najciekawszy i najoryginalniejszy sposób wykonają zadania konkursowe, zostaną nagrodzenie „Skrzynkami Skarbów Zwiadowców”, które zawierają zestaw gadżetów czytelniczych oraz pakiet książek Wydawnictwa Jaguar (nowości oraz starszych, dostępnych w sprzedaży tytułów, z aktualnej oferty wydawnictwa, wskazanych przez laureatów Konkursu). 

Do konkursu biblioteki zgłaszać mogą się do 16 lipca 2021. Dla pierwszych 50 bibliotek, które zgłoszą się do konkursu, Wydawnictwo Jaguar przygotowało pakiety startowe z wybranym tomem serii Zwiadowcy oraz tematycznymi zakładkami dla czytelników.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu polskiej premiery 16. tomu Zwiadowców, nie później niż do końca października 2021 roku.

Zadania konkursowe, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Wydawnictwa Jaguar.

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ruiny Gorlanu
John Flanagan23
Okładka książki - Ruiny Gorlanu

Trzecie miejsce na liście bestsellerów New York Timesa za ,,Zmierzchem" Stephenie Meyer i ,,Eragonem" Christophera Paoliniego! Ponad milion sprzedanych...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo