Sensacyjna premiera - Alex Kava powraca!

Data: 2012-03-21 00:56:56 Autor: Sławomir Krempa
News - Sensacyjna premiera - Alex Kava powraca!

Każda jej książka przykuwa czytelników na wiele, wiele godzin i wprost nie można wówczas oderwać się od lektury. Internauci odwiedzający wortal literacki Granice.pl jej powieści najzwyczajniej uwielbiają. Kolekcjoner zdobył nieprawdopodobną popularność, a w Polsce otrzymał tytuł Najlepszej książki na wiosnę 2011 Czy najnowsza powieść Alex Kavy, Śmiertelne napięcie, powtórzy ten sukces? Zapraszamy do zapoznania się z tą zapowiedzią, zapraszamy również do udziału w konkursie poświęconym tej powieści.
W lasach zachodniej Nebraski znaleziono ciała młodych ludzi z dziwnymi obrażeniami wskazującymi na silne porażenie prądem. Ci, którzy przeżyli, są ciężko ranni i śmiertelnie przerażeni.

Grupa miejscowej młodzieży chciała tylko zaszaleć, ale gdy nocne niebo rozjaśniły dziwne efekty świetlne, impreza zamieniła się w koszmar. Doświadczona agentka FBI, Maggie O’Dell, próbuje odnaleźć sens w sprzecznych zeznaniach, ustalić, co jest prawdą, a co jedynie wytworem pobudzonej strachem i narkotykami wyobraźni. Tymczasem troje z ocalałych nastolatków ginie w niejasnych okolicznościach. Śledztwo coraz bardziej się komplikuje.

W tym samym czasie dochodzi do masowych zatruć w dwóch szkołach w Wirginii i Waszyngtonie. Śledczym pomaga pułkownik Benjamin Platt, wybitny specjalista od chorób zakaźnych. Desperacko walczy o zidentyfikowanie niezwykle groźnego szczepu bakterii, którą zaraziła się młodzież.

Chociaż miejsca zdarzeń oddalone są od siebie o tysiące mil, nieoczekiwanie tropy obu śledztw zbiegają się. Maggie i Benjamin odkrywają tajemnice, które mogą zagrozić bezpieczeństwu narodowemu. Na najwyższych szczeblach władzy są ludzie, którzy nie dopuszczą do ich ujawnienia…

Kup tę książkę!

linia
banner

linia2

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.