reklama

Serialowe wydanie powieści z cyklu "Piesń Lodu i Ognia"!

Data: 2012-04-12 13:36:57 Autor: Sławomir Krempa
News - Serialowe wydanie powieści z cyklu

Jesteście fanami serii Pieśń Lodu i Ognia? A może nie możecie opuścić żadnego odcinka serialowej ekranizacji powieści Charlesa R. R. Martina - Gry o tron? Już 18 kwietnia 2011 rozpoczyna się w telewizji HBO emisja serialu, którego scenariusz powstał na podstawie powieści z tego cyklu. W rolach głównych występują w nim m.in.: Sean Bean, Mark Addy, Alfie Allen oraz Lena Headey. Z tej okazji wydawnictwo Zysk i S-ka ma niespodziankę dla wszystkich fanów. To serialowa edycja powieści Gra o tron oraz Starcie królów.Książki z filmową okładką znaleźć już można na półkach księgarskich.

 

O serii:

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam. Tron objął Robert - najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron...

Wspaniała epopeja George'a R.R. Martina jest opowieścią pełną intryg, zdrad i politycznych rozgrywek o niezwykłej sile oddziaływania.

 

Zapraszamy do lektury!

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Każde twoje słowo
Marta Reich
Każde twoje słowo
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Pocztówki z Portugalii
Jolanta Kosowska
Pocztówki z Portugalii
Pani Cisza
Arkady Saulski
Pani Cisza
Komnata głodu i chłodu
Magda Chruścińska
Komnata głodu i chłodu
Pokaż wszystkie recenzje