Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 18 i 19 odcinku?

Data: 2021-09-24 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnych odcinkach Tajemnice miłości, prezentuje dwójkę prawników mocno się od siebie różniących oraz wielką zmianę w życiu 27-letniego Konrada, dla którego w życiu liczy się jedynie świetna zabawa oraz seks. Co ich spotka w 18 i 19 odc.?

Obrazek w treści

Tajemnice miłości to debiutujący oficjalnie w 2021 roku w Polsce serial paradokumentalny, emitowany codziennie na antenie stacji TVN.

Tajemnice miłości – opis 18 odcinka serii

W 18. epizodzie poznać będzie można Adama, 32-letniego prawnik, od lat pracującego w kancelarii matki. Mężczyzna pewnego dnia spotyka Różę zajmującą się nieco inną sferą działalności. Na co dzień działa jako wolontariusza w fundacji, gdzie zajmuje się darmową pomocą dla potrzebujących. Utrzymanie uzyskuje poprzez wykonywanie tatuaży, które sama z resztą ma. Oboje szybko łączy mocne, miłosne uczucie, a mężczyzna zaczyna odnajdywać szczęście.

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września

Zadowolony prezentuje wybrankę rodzicom, którzy spoglądają na kobietę z dystansem oraz wyższość. Adam mimo wszystko postanawia powiedzieć im, że ich opinia go nie interesuje. Po tym fakcie po pewnym czasie dochodzi i tak do odejścia ukochanej. Załamany nie spodziewa się, że... to matka zachęcać go będzie do walki o miłość....

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 18 odcinek? 

18. odcinek Tajemnic miłości, zaplanowany został na piątek, 24 września 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Reemisja zaplanowana została na poniedziałek, 27 września na godzinę 12:50.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 17 i 18 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 19 odcinka

27-letni doktorant nauk o ziemi Konrad zajmuje się luźnym życiem oraz kosztowaniem uroków życia w postaci współżycia z różnymi partnerkami. Jedną z nich jest koleżanka z roku Kinga. Podczas jednych z zajęć młody chłopak zostaje połączony z pochodzącą z Senegalu Mariamę, do której młody bohater jest niechętny.

Szybko jednak zmienia zdanie, a nawet się w niej zakochuje. Uczucie jest na tyle duże, że postanawia zmienić swoje życie oraz ustabilizować się.

Czytaj również: Notting Hill – Niepozorne spotkanie zmieni się w wielką miłość!

Oboje kończą zadanie oraz związują się ze sobą. Niestety wkrótce Mariama otrzymuje informacje o braku przedłużenia wizy, w wyniku czego za dwa miesiące ukochana będzie musiała opuścić Polskę. Młody mężczyzna wpada na pomysł jak może ją zatrzymać blisko siebie!

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 19 odcinek

19. epizod oficjalnie zadebiutuje już w poniedziałek, 27 września 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na wtorek, 28 września na godzinę 12:50.

Czytaj również: 300 – Wąwóz Termopile stanie się obiektem cudu?

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z ambitną książką Adam Mickiewicz. Tajemnice wiary, miłości i śmierci.

Książkę „Adam Mickiewicz. Tajemnice wiary, miłości i śmierci” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje